top of page

N.A.P

O NASZEJ PIZZERI

NASZ PRIORYTET TO NAJLEPSZA PIZZA W OKOLICY!

I nie piszemy tego tylko żeby się pochwalić! Pierwszy N.A.P powstał w Grudniu 2021 w Pucku i zyskał stałe grono fanów!  W naszych lokalach używamy tylko sprawdzonych i wyselekcjonowanych produktów, które codziennie są dostarczane do naszej pizzerii. Najwyższej jakości mąka i autorska receptura naszego ciasta pozwala wyróżniać się jego wyjątkowym smakiem i chrupkością. 

 

Dlatego nazywamy się N.A.P - New Authentic Pizza!

Gwarantujemy najwyższej jakości smaki, które zostały potwierdzone już przez setki naszych klientów. Nie jesteś pewien? Sprawdź opinie o naszej pizzerii, a nastepnie zamów i przekonaj się sam! 

Nie ważne czy zamówisz pizzę z dostawą przez telefon , czy też wygodnie klikniesz zamów pizzę online - dbamy o to, aby każda wypieczona pizza była idealna i gwarantowała satysfakcję klientowi docelowemu. 

 

Jesteśmy zafascynowani kuchnią włoską, a szczególnie pizzą! Możecie w naszym bogatym menu znaleźć pizze klasyczne oraz wyjątkowe połączenia smaków pizzy! Może pizza z skórką z cytryny? Pizza z pancetta? Mamy to!

Przekonaj się, że najlepsza pizza nad morzem i w Twojej okolicy to właśnie NAP PIZZA!

 

WŁOSKIE PRODUKTY Z DOSTAWĄ ZNAJDZIESZ TEŻ U NAS!

Lubisz eksperymentować w kuchni i kochasz gotować w domowym zacisz włoskie potrawy? Mamy dla Ciebie bogatą ofertę włoskich produktów do kulinarnych ekscesów!

Zobacz naszą ofertę włoskich pomidorów, serów, wędlin i dodatków.

bottom of page